Ball Point Organ Needles 100/16 #135X7-16B
Product image 1
INDUSTRIAL NEEDLE
ORGAN 100/16
(DPx7 : 134R : 135x5 : 135x11: SY1901 : SY1903 : SY1905 : SY6790 : DPx5)
SINGERĀ - 107W, 107G, 112W, 112G, 134W, 135W, 138W, 143W, 153W, 102, 154W, 167W, 167G, 212W, 400W18, 400W22, 400W28, 400W35, 400W36, 400W38, 400W102, 400W103
BROTHERĀ - B797, 814, 815, 831, 832
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
INDUSTRIAL NEEDLE
ORGAN 100/16