Juki Large Trolley Bag (14194-DS23)
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Dimensions: 23" W x 16" H x 12.5" D
DS23-J   23” trolley for NX7, DX3000, DX4000. (Can hold a DX with hard cover and extension  table)   Experience effortless transportation with this Juki Large Rolling Carrying Case. Perfect for travel! Complete with a one piece undercarriage, padded sidewalls, retractable handle, front pocket, and extra protective blanket, this bag provides maximum security and comfort for your large machines. Enjoy the convenience of heavy duty comfort grip handles, handy straps, and smooth zippers for added ease.
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description